UbezpieczeniaEFEKTs.c.

O nas

EFEKT s.c. został Punktem Partnerskim GENERALI i PROAMA

 

EFEKT s.c. Agnieszka Solecka, Sylwia Morydz – Mozler, to MULTIAGENCJA UBEZPIECZENIOWA. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze pośredników ubezpieczeniowych KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO.

 

Chcemy zapewnić Klientom najlepsze ubezpieczenia w niskich cenach. Dzięki współpracy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi mamy atrakcyjną ofertę. Znajdziesz u nas wszystkie ubezpieczenia: majątkowe, zdrowotne, na życie, komunikacyjne, mieszkaniowe. Proponujemy najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe dla firm, działalności gospodarczych.

 

Naszym zadaniem jest również pomóc Ci w momencie wystąpienia szkody. Pomożemy w jej zgłoszeniu oraz odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania związane z polisą.

Zapraszamy do kontaktu !

 

Jesteśmy związane z ubezpieczeniami od 1996 roku.

Przeszłyśmy w swej karierze zawodowej przez największych ubezpieczycieli PZU s.a. , TUIR „WARTA” s.a. czy pracę w multiagencji ubezpieczeniowej która współpracowała z 14 firmami ubezpieczeniowymi. Posiadłyśmy niezbędne doświadczenie, kwalifikacje, które są najistotniejszym elementem w ubezpieczeniach.

 

Postanowiłyśmy „opuścić” bezpieczny etat i założyć własną działalność, Ponieważ chcemy skończyć z pracą w tzw. „korporacjach” a być bliżej ludzi. Na szczęście nadarzyła się okazja wynajęcia lokalu w mieście rodzinnym Sylwii a równie blisko miasta rodzinnego Agnieszki (Jaworzna).

 

Oferujemy naszym Klientom rodzinną, profesjonalną obsługę. Od początku działamy jako MULTIAGENCJA która oferuje propozycję wszystkich liczących się towarzystw ubezpieczeniowych. Priorytetem jest dla nas jakość obsługi. Naszą największą wartością są ludzie. Można na nas liczyć nie tylko na etapie zawierania polisy ale jesteśmy do dyspozycji również w trudnych chwilach gdy zdarzy się losowy wypadek.

Zadzwoń do nas, gwarantujemy Ci indywidualną i profesjonalną obsługę.

Przekonaj się ile możesz zaoszczędzić.